




BA- ZA.
BA- ZA.
Baza Praktyk
cały czas się rozrasta.
Nagrania posiadają tytuły i okładki, które pomogą Ci wybrać temat zajęć – obszar w ciele, dynamikę, rodzaj praktyki lub energetykę. Podczas zajęć pojawiają się różne warianty Asan (pozycji jogi), więc możesz wybrać coś dla siebie.
Pamiętaj, że Twoja praktyka jest tylko i wyłącznie dla Ciebie. Sama/sam bierzesz za siebie odpowiedzialność.
#PracticeAndAllisComing
Dostęp do Bazy
Możesz go dostać na miesiąc wykupując różne karnety. Co jakiś czas dostaniesz ode mnie nowe hasło do filmów.
Co znajdziesz
w bazie?
Joga w Parku
To nagrania praktyk prowadzonych przeze mnie w Parku Praskim i Skaryszewskim. Zajęcia są różnorodne i odpowiednio opisane. Co ważne – praktyki odbywają się bez pomocy do Jogi (wałek, kostki, pasek). Więcej o moich zajęciach: przeczytasz tutaj
Yin Joga
to rejestracja prowadzonych online zajęć Yin. Do zajęć potrzebujesz wałka, kostek, paska i koca.
O specyfice Yin przeczytasz tutaj
Jak praktykować z Bazą?
To Twoja praktyka. Zrób tyle, na ile pozwala Ci na dany moment Twoje ciało. Nie rób zbyt wiele, jeśli czujesz sygnały, że bodziec jest zbyt duży, pojawia się ból i znaczący, trudny do wytrzymania dyskomfort. Ciało potrafi jednak zaskoczyć i może się okazać, że coś, co wygląda na abstrakcyjne i niedostępne okaże się przyjemne i wygodne. Na tym polega nauka obserwacji siebie i swojego ciała poprzez praktykę Jogi. Każdą praktykę możesz skończyć w dowolnym momencie, ważne jest jednak, żeby nie pomijać savasany (relaksu w leżeniu na plecach).
Savasana
To wbrew pozorom najważniejsza asana, moment integracji tego, co wydarzyło się w ciele i w umyśle w trakcie praktyki, to moment ukojenia dla układu nerwowego, czas integracji dla powięzi, czas dla Twojej głowy. Praktykę zawsze kończysz, kiedy chcesz, ale połóż się w relaksie z zamkniętymi oczami na przynajmniej 5 minut.
Możesz przewinąć do momentu savasany w filmie lub samej/samemu odmierzyć ten czas włączając sobie kilkuminutową mantrę.
Wybierz coś do relaksu:
